e-mail: biuro@adveni.pl, tel. +48 513 312 323 profil facebook
projektowanie stron www

Adveni to agencja marketingu interaktywnego & reklamy typu full service, świadcząca usługi z zakresu rozwiązań internetowych jak i tradycyjnych form reklamy.

Doświadczenie, które udało nam się zdobyć realizując różnego rodzaju kreacje, pozwala nam skutecznie opracować strategię marketingową każdej firmy.

Zapraszamy do współpracy !

Strony www stały się najpopularniejszą formą reklamy Państwa firmy w internecie. Dobrze zaprojektowana oraz przemyślana realizacja gwarantuje sukces marketingowy i tym samym dotarcie do nowych jak i obecnych klientów Państwa firmy.

Staramy się aby projekty stworzone w naszej firmie spełniały Państwa oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym.

Podczas realizacji wykorzystujemy tylko najnowsze rozwiązania oparte na najnowocześniejszych technologiach dzięki, którym możemy sprostać potrzebie prawie każdego klienta.
 

Czym się zajmujemy ?

  • Projektowaniem stron firmowych
  • Tworzeniem stron prywatnych
  • Sklepy internetowe i katalogi produktów
  • Tworzeniem portali
  • Tworzeniem vortali tematycznych

 

Etapy realizacji strony internetowej

Spotkanie
Celem spotkania jest poznania potrzeb Państwa odnośnie realizacji. Zależy nam na sprecyzowaniu jaki efek chcą Państwo osiągnąć dzięki stronie internetowej. Strona może mieć charaktrer typowo informacyjny, ale również często służy do pozyskania nowych klientów czy też sprzedaży produktów i usług. Jeżeli charakter strony ma służyć pozyskaniu nowych klientów należy określić grupę docelową odbiorców.

Podpisanie umowy
Po ustaleniu szczegółów dotyczących strony internetowej podpisujemy umowę o współpracy z określeniem kosztów a następnie przystępujemy do realizacji.

Przygotowanie projektu graficznego
Kierując się wytycznymi odnośnie preferowanej polityki wizualnej tworzymy dla Państwa indywidualny projekt graficzny. W realizacji projektu uwzględniamy możliwość poprawek i modyfikacji do momentu pełnej satysfakcji oraz akceptacji projektu.

Tworzenie strony www
Przystępujemy do cięcia projektu graficznego i oprogramowaniu zgodnie z obowiązującymi standardami. Celem tego zabiegu jest prawidłowe wyświetlanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. W przypadku chęci pozycjonowanie strony na etapie realizacji również dbamy od optymalizację. Podczas prac oddajemy stronę do wglądu dla Państwa, przez co można ją dowolnie testować i zgłaszać ewentualne poprawki.

Instalacja na serwerze
Po zakończeniu faz testowych strony przystępujemy do instalacji strony serwerze.

Po zakończeniu realizacji strony nie zostawiamy klienta samego sobie. Pomagamy w skutecznym promowaniu strony w internecie i dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Dodatkowo na stronę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji na błędy, które nie zostały wykryte w fazie testów strony.

projektowanie stron www  wstecz

 
Copyright 2009-2011 by Adveni.pl
tworzenie stron śląsk, projektowanie stron bielsko, strony internetowe żywiec, agencja reklamowa, interaktywna, poligrafia, reklama, hosting, serwery, ulotki, wizytówki, pościel wełniana, billboardy reklamowe